Vlak života

Vlak života

dle internetu

 Život je jako jízda vlakem se všemi zastávkami, túrami i nehodami.  Nastoupíme do vlaku, potkáme rodiče a myslíme si, že budou s námi cestovat navždy. Oni ale vystoupí na nějakém nádraží a my musíme pokračovat dál v naší cestě bez nich.  Do vlaku nastoupí spousta cestujících, naši bratři,  sestry, přátelé a dokonce i láska našeho života.  Mnozí z vlaku vystoupí  a nechají po sobě velkou mezeru.  U některých si ale ani nevšimneme, že vystoupili.Je to cesta plná radosti, smutku, pozdravů při setkání i při rozloučení.  Úspěch spočívá v navázání dobrého vztahu s každým člověkem. Velkou hádankou je, ze nevíme, na které stanici máme vystoupit.
Proto musíme žít, milovat, odpouštět a vždy ze sebe vydat to nejlepší!  Protože až přijde chvíle, kdy budeme muset vystoupit z vlaku a naše místo zůstane prázdné, měly by za námi zůstat jen krásné vzpomínky, které budou navždy cestovat ve vlaku života!
Přeji vám, aby byl váš výlet každým dnem hezčí a v zavazadle jste vždy měli lásku, zdraví, úspěch a peníze.
Děkuji všem cestujícím ve vlaku mého života!!!  Silní lidé vědí, jak udržet svůj život v nejlepším pořádku.  I se slzami v očích můžu s úsměvem říci: Mám se dobře. Posílám vám to, abych vám mohl jednoduše říci: je hezké, že existujete.

neznámý autor
              


Labuti pirka