Jak si správně přát Jak si správně přát

Jak si správně přát

7 pravidel, jak uskutečnit své sny - Pierre Franckh

3.dotisk knihy vydalo nakladatelství ANAG. Knihu začíná autor předmluvou, ve které líčí, jak se mu začaly plnit vlastní přání. První přání se mu splnilo, když mu bylo šest let. Napsal svému  andělu  strážnému lísteček s přáním, dobře ho schoval, aby ho maminka nenašla a i přesto se přání splnilo, bylo to přesně to jízdní kolo, které si přál, stejné barvy i se zvonkem myšákem. a následovaly další přání, dokonce i jeho role ve filmu, důležitá je však proto, že očekáváme a nebojíme se, že budeme zklamáni

Sám si utvářet svůj vlastní život, obdržet ve správnou dobu právě to, co člověk potřebuje - partnera, auto, byt - kdo by to nechtěl? Autor nám ukazuje, že to nemusí zůstat jen zbožným přáním, a vysvětluje velmi praktickým způsobem, jak pomocí 7 pravidel získat potřebnou schopnost, abychom od života dostali vždy to pravé.
Mimo jiné vysvětluje: . jak má svá přání správně formulovat, jak očekávání                      í negativních věcí působí proti naplnění vědomých přání, jak se vyhnout různým léčkám i jak má vypadat správná forma přání....Přání se plní , a to přesně tak, jak se objednají.
protože

 Neexistují žádná omezení, omezení existuje jen v naší hlavě Labuti pirka